Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

1997 yılından bu yana özellikle Çelik konstrüksiyon alanında inşaat faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzman kadrosu, teknik bilgisiyle ve donanımıyla pek çok projeyi başarıyla tamamlamış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.

 

Fabrika, çiftlik, inşaat, sundurma, depo, uzay çatılı sistemler, betonarme yapılarda güçlendirme vb. proje ve uygulamalarının yanı sıra içyapı sistemlerinde de uygulamaları bulunan firmamız yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

1320+Tamamlanan Proje
26Yıllık Deneyim
220+%100 Memnun Müşteri

Çeşme, İzmir, Manisa ve bölgelerindeki her projenin fonksiyonel ve ekonomik unsurlarını da göz önünde tutarak gerçekleştirmeyi kendine ilke edinen firmamız ModülMim İnşaat, uygulamacı firma olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, profesyonel şantiye yönetimiyle tasarım aşamasındaki düşüncelerin en kolay ve uygun şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

İzmir’de yerleşik olan firmamız; özellikle İzmir, Çeşme, Manisa ve bölgesindeki uygulamaları için çelik ve betonarme inşaat konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla taahhütlerini taleplere uygun şekilde yerine getirmektedir. Süt ve besi çiftlikleri projeleri konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşteri projelerini uygularken, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği, deneyimlerimizden ve bilgimizden kaynaklı danışmanlık hizmetini de vermekteyiz.

İç yapı sistemleri olan çelik merdiven, platform, asma tavan, çelik yangın merdiveni, betonarme perde, istinat duvarı uygulamalarımız konusunda da yine müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktan memnuniyet duymaktayız.